Celal Bayar Üniversitesi
İHALE BİLGİLERİ


  İhale Başlıgı : Plastik Cerrahi Anabilim Dalı, Hasta Adı: Özler ÖZCAN

  İhale Notu   : Hasta Adı: Özler ÖZCAN
 
 İHALE ÖZELLİKLERİ
İHALE TÜRÜ :  DOĞRUDAN TEMİN
KAYIT NO :  
TARİHİ :  12.07.2018
SAATİ :  23:59
YERİ :  Dsim
DOSYA BEDELİ :  0,00TL
İHALE DURUMU :  İPTAL
     
 
DÜZENLEYEN BİRİM
KURUM : CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
BİRİM : DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ - 3
TELEFON : 2337068 - 69
DAHİLİ :
FAKS : 2337100
E-POSTA :
     
BEDELİN YATACAĞI BİRİM
BİRİM :
 
İHALE METNİ
 TEKLİF MEKTUBU                  

 

                Hastanemiz Plastik Cerrahi Anabilim Dalı İşine ait satın almanın yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Aşağıda cinsi, miktarı, evsafı, teknik ve idari şartları yazılı malzemeler, idaremizce 4734 sayılı Kamu İhale Yasasının 22. maddesine göre satın alınacak olup, fiyat teklifinizi (Kesin Fiyat) en geç 13/07/2018’e kadar idaremize vermenizi rica ederim.

 

**ÖNEMLİ NOT** :  (Saat 09:00’den sonra gelen fiyat teklifleri Dikkate Alınmayacaktır.)

 

Hasta Adı: Özler ÖZCAN

 

MAL / İŞE AİT TEKNİK VE İDARİ ŞARTLAR

1)- Teklif edilecek malzemenin lot ve UBB numaralarının mutlaka belirtilmesi gerekmektedir.

2)- Ödemeler malların tesliminden itibaren 750 (yediyüzelli) gün içinde yapılacaktır.

3)- Teklifin geçerlilik süresi, idareye teslim tarihinden itibaren 30 Takvim günü olacaktır.

4)- En düşük fiyat ekonomik açıdan en avantajlı teklif olarak değerlendirilerek birim fiyatlar üzerinden teklif esas alınacaktır.

5)- Teklif fiyatları KDV hariç olarak verilcektir.

6)- Mal / İş idareye 24 saat için de  teslim edilecektir.

7)- Mal / İş idarece denetim, muayene ve kabul işlemi yapıldıktan sonra teslim alınacaktır.

8)- İdare Mal / İşi alıp almamakta veya bir kısmını almakta serbesttir.

9)- Teklif mektubu, okunup kabul edildiği, teklif edilen bedelin rakam ve yazı ile yazılması, üzerinde kazıntı, silinti ve düzeltme bulunmaması, Ad, Soyadı veya Ticaret unvanı yazılmak suretiyle yetkili kişilerce imzalanmış olmalıdır.

10)- İdare gerektiğinde numune isteyebilecektir.

11)- Teklif mektubu şartnamesinin uygulanmasından doğabilecek ihtilaflar Manisa Mahkemelerinde 4734 sayılı kanun hükümleri dâhilinde çözümlenir.

12)-SUT TAVAN FİYATLARI ÜZERİNDE KALAN TEKLİFLER DEĞERLENDİRME DIŞI BIRAKILACAKTIR.

13)-FİRMALAR ÜZERİNDE MALZEME KALMASI HALİNDE KESİLEN FATURA EKİNDE HÜAP CD’SİNİ  TESLİM ETMELİDİRLER.

14)- SUT KODU VE SUT FİYATI BELİRTİLMEYEN TEKLİFLER İLE SUT FİYATLARI ÜZERİNDE GELEN TEKLFİLER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

              NOT:         İDARE KODU:    45764.38.41.00.01.330

                                 İDARE ADI:   Celal Bayar Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

 

15)-SİPARİŞ SATINALMA BİRİMİNDEN TESLİM ALINDIKTAN SONRA ASIL FATURANIN 3 (ÜÇ) GÜN İÇERİSİNDE DEPOYA TESLİM EDİLMESİ ZORUNLUDUR.

 

TEL: (236)  233 70 68 / 233 70 69

FAX: (236)  233 71 00

 

**ÖNEMLİ NOT: Malzeme kullanıldıktan sonra kesilecek olan FATURA nın bir nüshası depo tarafından istenilen malzemelerin ayrıntılı döküm belgesi ile birlikte aynı gün  AŞAĞIDA BELİRTİLEN  NUMARALARA FAX ÇEKİLMESİ GEREKMEKTEDİR.Aksi takdirde depo girişleri yapılamayacaktır.

DEPO  BİRİMİ FAX: 0236- 232 80 93

DÖNER SERMAYE İŞLET.MÜD. FAX: 0236 – 233 7100

 

 

**ÖNEMLİ:      FİYAT TEKLİFİ ATILAN MALZEMELER İÇİN PROFORMA FATURAYA İLGİLİ MALZEMELER İÇİN FİRMA BAYİ NO YAZILACAKTIR.

 

 

NOT: TEKNİK ŞARTNAME DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALINA BİLİR.

NOT:Teklif verilmeden önce şartnamelerin firma tarafından mutlaka görülmesi gerekmektedir.

SATIN ALINACAK MAL / İŞ LİSTESİ

 

SIRA NO:             CİNSİ VE NİTELİĞİ                                                                                            ADETİ

 

1.        TİTANYUM MİNİ PLAK 4 DELİKLİ 4 ADET

2.        TİTANYUM MİNİ PLAK 4 DELİKLİ BARLI 4 ADET

3.        TİTANYUM MİNİ PLAK L ŞEKİLLİ 3 ADET

4.        TİTANYUM MİKROORBİTAL PLAK 6 DELİKLİ 2 ADET

5.        TİTANYUM MİKRO PLAK 5-10DELİKLİ 1 ADET

6.        ORBİTAL KESİLEBİLEN MESH PLAK 1 ADET

7.        TİTANYUM MİNİ VİDA 40 ADET

8.        TİTANYUM MİKRO VİDA 20 ADET

9.        MİKRO PLAK TİTANYUM DÜZ(5-10 DELİKLİ) 2 ADET

10.     MİNİ PLAK TİTANYUM DÜZ(11-20DELİKLİ) 2 ADET

11.     MİNİ PLAK TİTANYUMT-/ÇİFT-T/H ŞEKİLLİ 2 ADET

12.     MİNİ PLAK TİTANYUM X ŞEKİLLİ 4 ADET

13.     MİNİ PLAK TİTANYUM DÜZ/KOMPRESYON BARLI (5-10 DELİKLİ) 1 ADET

14.     MİNİ PLAK TİTANYUM DÜZ(5-10 DELİKLİ) 1 ADET

TİTANYUM PLAK VİDA SİSTEMLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

1.     Tüm plaklar saf titanyum maddeden vidalar titanyum alaşımdan mamul olmalıdır.(Ti6AL-7NB).ISO 5832 ve ASTMF 67 standartlarına uygun olmalıdır.

2.     Titanyum plak ve vida sistemlerinde Mini(2.0mm)Mini Kilitli (2.0mm) Mikro(1.6mm) Rekonstrüksiyon(2.7mm) Rekonstrüksiyon Kilitli (2.4mm) sistem secenekleri olmalıdır.

3.     Mini titanyum plaklar mini titanyum kompresyon plakları ve mini kilitli plaklar 1.0mm kalınlığında ve grade 2 titanyumdan mikro titanyum plaklar 0.6mm kalınlığında ve grade 4 titanyumdan rekonstrüksiyon plaklar 2.0mm kalınlığında ve grade 4 titanyum rekonstrüksiyon kompresyon plakları 1.7mm kalınlığında ve grade 4 titanyumdan rekonstrüksiyon kilitli plaklar 2.6mm kalınlığında ve grade 4 titanyumdan üretilmiş olmalıdır.

4.     Mini ve mikro komporesyon plak vidaları 2.0mm çapında acil vidaları ise 2.3mm çapında olmalıdır. Mikro plak vidalar 1.6mm çapında acil vidalar ise 1.9mm çapında olmalıdır. Rekonstrüksiyon plak vidaları 2.7mm çapında acil vidaları ise 3.0mm çapında olmalıdır.

5.     Mini kilitli plak vidaları 2.0mm çapında acil vidaları ise 2.3mm çapında olmalıdır. Rekonstrüksiyon kilitli plak vidaları 2.4mm acil vidaları ise 2.7mm çapında olmalıdır. İstek doğrıltusunda değişik boy ve ebatları bulunmalıdır. 2.4mm vidaların kilitsiz vidaları da set içerisinde bulunmalıdır.

6.     Tüm sistemlerdeki vidalarda Self-Tapping özelliği olmalıdır.

7.     Mini kilitli ve rekonstrüksiyon kilitli plak ve vida setleri içinde plak bikme işlemi esnasında vidalı delik formlarının bozulmasını engelleyecek yardımcı vidaları bulunmalıdır. Mini kilitli plakların rekonstrüksiyon kilitli plakların vida yuvarları vidaların tam larak tesbştlenmesi amaçlı olarak yiv yapıda olmalıdır.

8.     Rekonstrüksiyon(2.7mm) ve rekonstrüksiyon kilitli (2.4m) sistem plakları için seylerin içerisinde plak çeşitlerine göre yapılmış kolay şekli verilebilir Template’leri olmalıdır.

9.     Mini(2.00öö) mini kilitli(2.0mm) için drill çapı 1.6mm mikro(1.6mm) için drill çapı 1.2mm rekonstrüksiyon kilitli(2.4mm) için drill çapı 1.6mm olmalıdır.

10.   Sistem içerisinde orbita tabanı ve orbita duvarı kırıkları için tasarlanmış plaklar olmalıdır. Buu plaklar uygulanacakları bölge itibariyle 0.3mm kalınlıkta olmalıdır. Plakların hasta çeşitliliğine ve anatomik yapıya uygun farklı ekilleri de olmalıdır.

11.   Sistem içerisinde İnter Maksiller fiksasyon için vida başında çelik bağalama tellerinin geöebileceği şekilde delkleri olan titanyum inter maksiler fiksasyon vidaları olmalıdır.

12.   İnter maksiller fiksasyon vidalarının drill gerektirmeyen Auto driver vida uçlu ve Self Tapping uçlu çeşitleri olmalıdır.

13.   Biyo uyumlu olmalıdır.

14.   Korozyona karşı dayanıklı olmalıdır. Katılımcı firma belgelemelidir.

15.   Röntgende görülebilmeli CT ve MRI uyumlu olmalıdır. Katılımcı firma belgelemelidir.

16.   Görünüş olarak yüzeylerinde katmer,çıkıntı,çapak,boşluk,çukur, gözenek,ezik,çatlak zımpara izi,son işlem artığı diğer yabancı maddler keskin kenar ve köşeler bulunmamalıdır.

17.   İstem yapılan ürünlerden ISO 9585 kalite standartlarına göre test edilebilir özellikte olanlar için bükme test raporları ihale dosyasına verilecektir. Bu test raporları teslim edilecek olan ürünlere ait Lot numaralı(parti nolu) rünlere yapılmış olan test raporları olmalıdır.

18.   Teklif edilecek ürün grıplarından her bir gruba ait olan 1’er adet plak için öceden yapılmış olan “FATIQUE” test sonuları ihale dosyasına verilecektir.

19.   Ürünler uluslar arası ve ulusal standart kalite belgeleri olmalıdır. İhaleye katılacak olan firmaların ISO 9001:2008,ISO 13485:2003,MDD 93/42/EEC(CE) ve TSE(TSEK) belgeleri olmalı ve ihale dosyasında sunulmalıdır.

20.   İhalede teklif verilen tüm ürünlerin Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu onayları olmalıdır. Onaylı ürünlerin internet çıktıları ihale dosyasına sunulmalıdır.

21.   İstenilmesi halinde özellikle ağız içi fiksasyonlar için tasarlanmış olan manuel veya mikro motor istemine bağlanarak kullanılabilen 90 derece açılı ağız içi trnavida sisteme dahil edilmelidir.

22.   İstemi yapılan tüm ürün gruplarının tamamına fiyat verilmesi sistemlerin birbiri ile uyumlu olması açısından zorunludur.(farklı sistemler birbiri ile uyumsuzluk gösterir)

23.   İhale ile toplu satın alınacak plak ve vida sistemleri ile beraner aşağıda açıklaması yapılmış olan uygulama setleri ücretsiz verilecektir. Hasta başı alımlarda ise uygulama setleri operasyon öncesi teslim edilecek,operasyon sonrası firmaya geri iade edilecektir.

24.   Ameliyat için firma setlelerin kullanımı ve teknik konularda oluşabilecek problemlerin anında giderilmesi için eğitimli bir personelini vakada hazır bulunduracaktır.